Darmowa dostawa do zamówień od 350 zł. Wysyłka na terenie kraju w 1 dzień roboczy.
Wysyłka na terenie kraju w 1 dzień roboczy

JAK DBAĆ O VULÉE?

Każdy produkt, który otrzymasz, zapakowany jest w oryginalne pudełko – gdy nie nosisz biżuterii, trzymaj ją właśnie w nim. W ten sposób ochronisz ją przed światłem, wilgocią i kurzem. Trzymając ją osobno unikniesz również zarysowań.

Zawsze zdejmuj swoją biżuterię przed snem, kąpielą, sprzątaniem i uprawianiem sportu. Bardzo ważne jest, żeby nie miała kontaktu z chemikaliami czy kosmetykami. Zakładaj ją dopiero po użyciu perfum, czy nałożeniu kremu.

Produkty złocone, w razie zabrudzenia, czyść na sucho. Może pomóc Ci w tym specjalna ściereczka do czyszczenia biżuterii. Kontakt z wodą może spowodować szybsze starcie pozłocenia.

Biżuterię srebrną również trzymaj z dala od wilgoci – półka w łazience nie będzie najlepszym wyborem. Z biegiem czasu srebro może ściemnieć, co jest zupełnie naturalnym zjawiskiem. Srebrne produkty VULÉE pokryte są warstwą rodu, co zdecydowanie powinno spowolnić ten proces. Kiedy to się stanie również tutaj pomocna okaże się ściereczka do czyszczenia biżuterii.

W razie problemów, pamiętaj, że zawsze możesz kontaktować się z nami! Zależy nam, żeby Twoja biżuteria jak najdłużej wyglądała pięknie.